Trening personalny Zabrze – Trener personalny

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna dla zdrowia jest aktywność fizyczna. Odpowiednio zbilansowana dieta oraz skuteczne treningi zapewnią Ci smukłe i wysportowane ciało. W obecnych czasach w Internecie jest coraz więcej treści dotyczących odchudzania i ćwiczeń. Jak poradzić sobie z nadmiarem informacji i treści, by wybrać te właściwe? Aby mieć pewność skuteczności treningów i poprawności ich wykonywania, najlepiej wybrać się do dobrego trenera personalnego, a Zabrze to miejsce, gdzie prowadzimy również konsultacje i treningi.

Trener personalny – dlaczego warto korzystać z jego usług?

Obecnie w sieci nie brakuje informacji o tym, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Jednak osoby początkujące mogą mieć spory problem z wyborem odpowiednich materiałów. W trosce o swoje zdrowie warto skonsultować się ze specjalistą. Jestem wieloletnim zawodnikiem judo, który posiada nie tylko wiedzę praktyczną na temat sportu i jego wpływu na ludzkie ciało. Jestem również doświadczonym trenerem, który pomaga ludziom w walce ze swoimi słabościami. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje pieniądze zostaną dobrze wydane, nie zastanawiaj się tylko skontaktuj ze mną – Jackiem „Azją” Gemzą. Trening personalny jest możliwy również dla mieszkańców Zabrza, które znajduje się blisko Gliwic.

Dieta + trening personalny = skuteczne budowanie wymarzonej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć, zbudować masę lub po prostu poczuć się lepiej w swoim ciele – zgłoś się. W ramach współpracy otrzymasz:

-indywidualny plan diety, która będzie w pełni dopasowana do efektu, który chcesz osiągnąć,

-trening personalny, na którym zobaczysz jak poprawnie wykonywać ćwiczenia oraz jak wpływają one na Twoje ciało,

-motywację – trener personalny będzie do Twojej dyspozycji i wesprze, kiedy będziesz tego potrzebować.

Oferta klubu jest skierowana zarówno do osób, które już trenowały i nie boją się siłowni, jak i do nowicjuszy. Jednym z zadań trenera personalnego jest oswojenie Cię z poszczególnymi ćwiczeniami oraz maszynami na siłowni. Trening zostanie w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań i możliwości.

Trening personalny Zabrze

Oferta ułożona jest w taki sposób, że z treningu personalnego możesz skorzystać wspólnie z inną osobą. Co to znaczy? Masz możliwość być z trenerem sam na sam lub obniżyć koszt treningu zapraszając przyjaciela. Podczas ćwiczeń trener bacznie obserwuje obie osoby i poświęca im tyle samo czasu. Nie ma więc obawy o skupienie się wyłącznie na jednej z ćwiczących osób. Podstawą udanego treningu personalnego jest bezpieczeństwo i pewność poprawnie wykonywanych ćwiczeń.

Wszystkie treningi odbywają się w Hotelu Royal w Gliwicach. Jeśli masz szczegółowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń.